Napój z czarnej porzeczki John Lemon

John Lemon

Dodaj do listy życzeń

6,77

Cena:

CENA NETTO: 6,77

CENA BRUTTO: 8,33

WYSYŁKA: w 24h

TYP DIETY: Wegetariańskie, Wegańskie

GRAMATURA: 330 ml

Opis produktu

25% owocowego szału – to napój z czarnej porzeczki John Lemon! Naturalny sok z czarnej porzeczki wzbogacony kwaśną cytryną i czarną marchwią. Czarna porzeczka to skarbiec witaminy C – w 100g znajduje się aż 181mg, to cztery razy więcej niż w pomarańczach! Witamina C wzmacnia odporność, zwiększa elastyczność naczyń krwionośnych, wzmaga siły witalne organizmu i zwalcza nadciśnienie tętnicze. W dodatku czarna porzeczka zawiera mnóstwo antyoksydantów, które hamują rozwój nowotworów i opóźniają starzenie się komórek. Dzięki niej i innym, wyłącznie naturalnym składnikom,

Napój z czarnej porzeczki John Lemon to zdrowa alternatywa dla innych gazowanych napojów, zawierających mało owoców, a dużo sztucznych aromatów.

John Lemon wlewa wszystkie swoje napoje do szklanych butelek, dlatego kupując je, nie przyczyniasz się do degradacji środowiska naturalnego.
Amatorom naturalnego orzeźwienia polecamy także Yerbatę – kuzynkę Johna Lemona, oraz owocowe soki Merry Berry, Folwark Wąsowo, Paweł Dobrosz i inne, dostępne w naszym sklepie.

Produkty powiązane