Lemoniada z limonki John Lemon

John Lemon

Dodaj do listy życzeń

6,77

Cena:

CENA NETTO: 6,77

CENA BRUTTO: 8,33

WYSYŁKA: w 24h

TYP DIETY: Wegetariańskie, Wegańskie

GRAMATURA: 330 ml

SKŁAD: sok z limonki (5%) sok z cytryny (7%), cukier, naturalny aromat owoców cytrusowych, woda, dwutlenek węgla

Opis produktu

Lemoniada z limonki John Lemon to jeszcze bardziej orzeźwiająca, świeża i naturalnie mętna wersja John Lemon, dzięki zawartości 12% soku z limonki z cytryną! Limonka ma więcej witaminy C niż cytryna, zawiera także spore ilości minerałów takich jak: wapń, potas, fosfor, witamin A i z grupy B. Dzięki temu reguluje poziom cukru we krwi, usprawnia pracę wątroby i układu nerwowego, dobrze oddziałuje także na pracę mięśni. Ponadto zawiera flawonoidy, które chronią przed nowotworami i starzeniem się. Ułatwia przyswajanie pochodzących z herbaty antyutleniaczy – katechin, dzięki którym długo zachowujemy zdrowie i młody wygląd. Lemoniada z limonki John Lemon jest gazowana, lekko kwaśna, wspaniale orzeźwia. Cytrusowy, kojarzący się z latem zapach poprawia nastrój.

Napój z limonki nie zawiera sztucznych dodatków, a dzięki szklanej butelce wiesz, że kupując go, nie przyczyniasz się do degradacji środowiska naturalnego.
Amatorom naturalnego orzeźwienia polecamy także Yerbatę – kuzynkę Johna Lemona, oraz owocowe soki Merry Berry, Folwark Wąsowo, Paweł Dobrosz i inne, dostępne w naszym sklepie.

Produkty powiązane