Konfitura z rokitnika pospolitego 200g

Fungopol

Dodaj do listy życzeń

Oczekiwanie na dostawę

9,25

Cena:

CENA NETTO: 9,25

CENA BRUTTO: 9,99

TYP DIETY: Tradycyjne, Wegetariańskie, Wegańskie

GRAMATURA: 200 g

SKŁAD: owoce rokitnika, cukier

Opis produktu

Konfitura z rokitnika pospolitego jest całkowicie naturalnym produktem, nie zawiera szkodliwych dla zdrowia dodatków chemicznych. Została sporządzona ze 140 g owoców na 100 g produktu.  Owoce rokitnika pozyskiwane do wyrobu, dojrzewają na terenie Borów Tucholskich - jednym z najczystszych ekologicznie miejsc w Polsce, jak i w całej Europie. 

Oferowane przetwory nie tylko wzbogacą codzienną dietę, urozmaicą smak niejednej potrawy, ale także pozwolą przypomnieć smak potraw przyrządzanych przez nasze babcie. Przetwory te stanowią istotny element zdrowego stylu życia.

Owoce rokitnika przypominają pomarańczowe kuleczki. Mają kwaśny smak, dojrzewają na ciernistym krzewie we wrześniu. Przetwory z rokitnika są niezwykle bogatym źródłem witamin (A, B1, B2, C, D, E, F, K), przyspieszają trawienie, pobudzają apetyt, zaś duża zawartość witaminy C działa na organizm wzmacniająco i uodporniająco. Aby przyrządzić napój z owoców rokitnika, należy rozpuścić produkt w ciepłej wodzie, po czym schłodzić. Napój można podawać z kostkami lodu.

Produkty powiązane