Dla firm - Skrzynka Smaku

Świąteczne zestawy prezentowe dla pracowników

Kreatywni i zmotywowani pracownicy są ważnym ogniwem każdej dobrze funkcjonującej firmy.
Wykorzystaj czas Świąt, aby nagrodzić poświęcenie swojego zespołu wybierając dla pracowników wyjątkowe zestawy prezentowe.
Spraw, by poczuli się docenieni i zmotywowani do nowych wyzwań, które przed nimi stawiasz.

Gotowe zestawy prezentowe dla kontrahentów

Zestawy prezentowe to sposób na utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi. Buduj zaufanie i dobrą atmosferę pracy wybierając to, co solidne, sprawdzone i tradycyjne. Wybierając zdrowe, lokalne produkty regionalne masz pewność, że dajesz w prezencie tylko to co najlepsze. Zamów upominek, który wzbudzi uznanie i zostanie doceniony. Skrzynka Smaku przedstawia ofertę produktów, dzięki której z przyjemnością stworzysz paczki dla swojego biznesu.

Indywidualne rozwiązania dla potrzeb Twojego biznesu

Proponujemy indywidualne rozwiązania – dzięki naszemu doświadczeniu i bogatej ofercie możemy personalizować zamówienia i dostosowywać je do Waszych potrzeb. Jesteśmy tu dla Was i dołożymy wszelkich starań, aby wybrane przez Was zestawy upominkowe spotkały się z ciepłym przyjęciem.
Wybierz spośród:

Każdy produkt, który trafia do naszego sklepu przechodzi przez szereg testów. Oglądamy, próbujemy, rozmawiamy z producentami, odwiedzamy ich w miejscu pracy. Oferujemy najlepszą jakość – polskie produkty i wyroby regionalne.

Paczki ze Skrzynki Smaku charakteryzuje staranność wykonania. Niepowtarzalny prezent to połowa sukcesu. Powinien zachwycać jednakowo opakowaniem jak zawartością. Każdy zestaw świąteczny pakujemy z najwyższą uwagą.

Szybka i bezpieczna wysyłka zestawów prezentowych

Twoje zamówienie zostanie wysłane w przeciągu 24 godzin, tak aby szybko i bezpiecznie dotarło pod Twój adres. Dodatkowo oferujemy:

  • naklejenie na opakowania etykiet z logo Twojej firmy
  • tłumaczenie etykiet produktów na wybrany język
  • dołączenie podziękowania od Twojej firmy drukowanego na eko papierze
  • pakowanie w wiklinowe kosze prezentowe


Dla firm zamawiających powyżej 15 paczek przygotowaliśmy rabaty zniżkowe.

Zapraszamy do kontaktu!

Pobierz ofertę PDF: Skrzynka Smaku Oferta.pdf