Chutney z rabarbaru orientalny Luks Pomada

Luks Pomada

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

11,99

Cena:

CENA NETTO: 11,99

CENA BRUTTO: 12,95

GRAMATURA: 200 g

SKŁAD: rabarbar (45%), cebula, cukier, ocet jabłkowy, imbir, cynamon, , pektyna (substancja zagęszczająca), chili, goździki, papryka ostra. Sporządzono z 89 g owoców i warzyw na 100 g produktu.

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA: (w 100g produktu) 521 kJ / 125 kcal

Opis produktu

Chutney z rabarbaru orientalny Luks Pomada to smakowite połączenie, które kuchnia polska tworzy w nim z wyraźnym egzotycznym akcentem orientalnych przypraw. Wyraźnie wyczuwalne są świeże, kwaskowate owoce i mieszanka przyprawy korzennej, szczególnie cynamon. Dzięki zawartości chili oraz imbiru jest lekko rozgrzewający, sprawdzi się więc zwłaszcza jako dodatek do zimowych dań.

Chutney z rabarbaru orientalny Luks Pomada to pyszne uzupełnienie do wszelkiego rodzaju: mięsa, pieczonych ryb oraz do twardych i miękkich serów. Dobrze komponuje się chutney i ser zagrodowy, na przykład z dostępnych w naszym sklepie internetowym serów Łomnickich i Grądzkich. Dzięki powolnemu smażeniu rabarbaru małymi partiami, chutney zachowuje cały smak i aromat zawarty w jego składnikach. Dlatego otwierając słoiczek, możemy poczuć pełnię lata – nawet zimą!Produkty powiązane