Chutney z czarnej porzeczki i moreli Luks Pomada

Luks Pomada

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

14,77

Cena:

CENA NETTO: 14,77

CENA BRUTTO: 15,95

GRAMATURA: 200 g

SKŁAD: czarna porzeczka (45%), morela suszona (25%), rodzynki, mus z jabłek, imbir, pektyna (substancja zagęszczająca), skórka z cytryny, chili. Sporządzono z 77 g owoców i warzyw na 100 g produktów.

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA: (w 100g produktu) 591 kJ / 141,55 kcal

Opis produktu

Chutney z Czarnej Porzeczki i Moreli Luks Pomada to zamknięty w słoiczku wyrafinowany i esencjonalny smak kwaśnych owoców czarnej porzeczki, przełamany lekką słodyczą moreli. Wzbogacony został dodatkowo o aromaty cytrusowe, a nuta imbiru sprawiła, że czuć w nim delikatne ciepło. Produkowany jest z naturalnych składników, pochodzących z polskich upraw zlokalizowanych głównie w Wielkopolsce. Łączy w sobie inspiracje polskim dwudziestoleciem międzywojennym i zagranicznymi tradycjami kulinarnymi.

Dzięki tradycyjnym metodom wyrobu – smażeniu małymi partiami w kotłach i zastosowaniu najlepszej jakości owoców i przypraw, zachowuje pełnię smaku i wartości składników. z Czarnej Porzeczki i Moreli  jest wspaniałym dodatkiem do mięs na ciepło i zimno, zwłaszcza zimą – jego słodko-kwaśny smak z nutą ogrzewającej pikanterii pozwala wrócić wspomnieniami do minionego, słonecznego lata.

Produkty powiązane