Konfitura z czerwonej porzeczki Luks Pomada

Luks Pomada

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

11,99

Cena:

CENA NETTO: 11,99

CENA BRUTTO: 12,95

GRAMATURA: 200 g

SKŁAD: czerwona porzeczka (48%), malina (19%), cukier, pektyna (substancja zagęszczająca), wanilia, cynamon. Sporządzono z 70 g owoców i warzyw na 100 g produktu.

Opis produktu

Konfitura z czerwonej porzeczki Luks Pomada powstaje z dojrzewających w pełnym polskim słońcu czerwonych, kwaskowych porzeczek, dopełnionych słodkimi, soczystymi malinami. Kwasowość i słodycz są w niej idealnie zbilansowane, a wspaniały smak podkreślają wanilia oraz cynamon. Pani Lidia z Luks Pomada otrzymała przepis na te konfitury od babci Heli ze Śląska. Świeży, drożdżowy placek posmarowany taką konfiturą był jej przysmakiem w czasach dzieciństwa.Dzięki Luks Pomada wszyscy możemy się nim rozkoszować także dziś!

Konfitura z czerwonej porzeczki Luks Pomada to lato zamknięte w słoiku. Pozwoli wrócić wspomnieniami do słonecznych dni, poprawia humor w deszczowe i ponure, jesienne popołudnia. Tradycyjne metody wyrobu i zastosowaniu wyłącznie najwyższej jakości owoców pochodzących z polskich upraw, bez sztucznych, chemicznych dodatków sprawia, że Konfitura z Czerwonej Porzeczki Luks Pomada, ma intensywny, owocowy smak i aromat. Mogą ją smakować bez obaw nawet dzieci.

Produkty powiązane