Kawy i herbaty 

Filtruj wg:
na stronę
Kawy i herbaty 

Herbaty ziołowe o niezwykłym aromacie i kawa z Brazylii, kawa z Peru, kawa z Indonezji, kawa z Etiopii, kawa z Meksyku. Kawy wyłącznie w odmianie Arabica (Arabika).

Kawa Brazylia Sowa Arabica Ecoblik to ekologiczna kawa Arabica 100% ziarnista. Jest delikatna i bogata w nuty owocowe.
Kawa Arabica Peru Flaming Ecoblik zawiera pełny, wytrawny smak, w którym wyczuwalne są nuty takie jak: czekolada, cynamon, gorzkie cytrusy.
Kawa Arabica Indonezja Żaba Ecoblik to pozycja dla wytrawnych koneserów i smakoszy kawy. Zachwycają w niej głębokie nuty dębu, w których pobrzmiewa suszona śliwka.
Kawa Arabica Etiopia Lis Ecoblik to ręcznie zbierane ziarna i ekologiczna kawa ziarnista o kwiatowym aromacie. Wyczuwalne smaki to jaśmin, pomarańcza i przyprawy korzenne.
Kawa Arabica Meksyk Jaguar Ecoblik łączy smaki słodkie i pieprzne. Ekologiczne ziarna zbierane ręcznie gwarantują pełnię aromatu.

Mieszanki herbat ziołowych są doskonałe dla tych, którzy lubią łączyć doskonały smak i troskę o zdrowie. Dobrej jakości herbata pozwoli przygotować prawdziwie dobroczynny napar. Zioła powinny mieć zapewnione odpowiednie i właściwe warunki od momentu zbiorów, poprzez suszenie aż do momentu parzenia. Tylko najwyższej jakości mieszanki pozwolą w pełni wykorzystać lecznicze właściwości ziół.
Herbata Ziołowa sypana Mistrzowska Ecoblik zawiera owoce anyżu, głóg, kminek, kwiat dziewanny, majeranek. Nadaje się dla dzieci i dla dorosłych. Ten bursztynowy napój rozgrzewa, koi i świetnie zastępuje zwykłą herbatę.
Herbata ziołowa sypana Hetmańska Ecoblik to podpowiedź Skrzynki Smaku na domowe sposoby na przeziębienie. Zawiera ona: liście ślazu i babki lancetowatej, ziele majeranku, kwiat rumianku, lebiodka, kwiat ślazu. Pomaga na problemy z gardłem i na górne drogi oddechowe.
Herbata ziołowa sypana Magnacka Ecoblik zawiera liść melisy, ziele dziurawca, ziele nawłoci, kwiat rumianku, owoc głogu i stanowi oręż w walce z przeziębieniem i stanowi doskonały sposób na jesienne smutki. Orzeźwia, rozluźnia i wprowadza w dobry nastrój.