Konfitura z czarnego bzu Luks Pomada

Luks Pomada

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

11,99

Cena:

CENA NETTO: 11,99

CENA BRUTTO: 12,95

GRAMATURA: 200 g

SKŁAD: czarny bez (74%), cukier, imbir. Sporządzono z 128 g owoców i warzyw na 100 g produktu.

Opis produktu

Konfitura z Czarnego Bzu Luks Pomada to „black label” wśród konfitury. Jej smak jest nietypowy, wytrawny, wyrafinowany – docenią go koneserzy. Początkowo wydaje się delikatna, by następnie uderzyć w kubki smakowe dymnymi nutami oraz owocowo-miodowymi aromatami jabłka i ciepłem imbiru. Konfitura czarny bez jest najbardziej tradycyjnym produktem Luks Pomada.

Receptura jej wyrobu pochodzi z odszukanej w antykwariacie książki kucharskiej wydrukowanej w 20-leciu międzywojennym. Ekologiczny czarny bez smażony jest przez dwie doby z krótkimi przerwami, w niższej temperaturze, która pozwala zachować większość jego wartości odżywczych. A te są doprawdy nieocenione – czarny bez dzięki dużej zawartości antyoksydantów, witamin, soli mineralnych i garbników oraz rzadko występujących kwasów organicznych ma właściwości oczyszczania organizmu z toksyn, zapobiega przeziębieniom, reguluje pracę układu trawiennego i nerek.

Konfitura z Czarnego Bzu Luks Pomada powinna się więc znaleźć na stole każdego dbającego o zdrowie konesera domowych przetworów. Szczególnie, że nie zawiera konserwantów, polepszaczy i sztucznych zagęstników.

Produkty powiązane