Sok jabłkowy z czarnym bzem x 12 butelek

Rembowscy

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

49,03

Cena:

CENA NETTO: 49,03

CENA BRUTTO: 51,48

GRAMATURA: 250 ml

SKŁAD: sok jabłkowy, sok z czarnego bzu (12%)

Opis produktu

Sok jabłkowy z czarnym bzem to produkt z rodziny soków z domu Rembowskich. Przedsiębiorstwo to produkuje soki tradycyjną metodą wyciskaną. Dzięki takiemu założeniu sok nie jest wytwarzany z koncentratu, lecz pozyskany z tłoczenia świeżych owoców i zastosowania płytkiej pasteryzacji. Pozwala to zachować wyjątkowy smak oraz wszystkie walory odżywcze owoców.

W połączeniu z sokiem jabłkowym owoce czarnego bzu uzyskują całkiem nowy smak, a ich gorzkawa nuta zostaje złagodzona. Jak podają Państwo Rembowscy ten sok świetnie nadaje się do zrobienia kisielu.

Sok jabłkowy z czarnym bzem zawiera sporo dobroczynnych dla naszego zdrowia składników:

- owoce czarnego bzu zawierają witaminy C, B i prowitaminę A oraz rzadkie kwasy organiczne, pektyny i garbniki;

- związki zawarte w czarnym bzie działają korzystnie na układ trawienny i moczowy oczyszczając je dodatkowo łagodząc wzdęcia i zgagę;

- czarny bez działa silnie napotnie i obniża temperaturę ciała oraz posiada właściwości przeciwwirusowe oraz przeciwzapalne co ułatwia zwalczyć przeziębienie oraz gorączkę

- dzięki właściwościom przeczyszczającym owoce czarnego bzu potrafią usuwać z organizmy szkodliwe produkty przemiany materii oraz groźne toksyny.

Produkty powiązane