Dżem z czerwonej porzeczki

Gryszczeniówka

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

7,31

Cena:

CENA NETTO: 7,31

CENA BRUTTO: 7,90

GRAMATURA: 230 g

SKŁAD: czerwone porzeczki, fruktoza

Opis produktu

Dżem z czerwonej porzeczki wyrabiany jest tradycyjnymi metodami. Owoce potrzebne do jego produkcji zostały zebrane w pełni sezonu. Ręcznie wytworzony z czerwonych porzeczek z dodatkiem jedynie fruktozy, jest produktem w pełni naturalnym, smacznym i bezpiecznym dla zdrowia.

Dzięki produkowaniu na małą skalę, Przetwórnia Gryszczeniówka mogła sobie pozwolić na brak zbędnych sztucznych dodatków charakterystycznych dla masowej produkcji. Z każdą zjedzoną łyżką dżemu wyczuwalna jest jego tradycyjna, domowa receptura.

Mimo że czerwone porzeczki zawierają mniejszą ilość witamin i minerałów niż porzeczki czarne, poleca się je m.in. przy dolegliwościach żołądkowo-jelitowych, chorobach układu krążenia, a także w celu wzmocnienia układu odpornościowego. Z kolei zawarte w czerwonych porzeczkach: witamina C, PP, żelazo i garbniki, działają ściągająco, tonizująco i antybakteryjnie, dlatego szczególnie poleca się je osobom zmagającym się z cerą tłustą i trądzikową. Jeśli szukasz oryginalnego słodkiego dodatku do swojej diety, dżem z czerwonej porzeczki jest idealną propozycją.

Produkty powiązane