Baton Kosmos

Zmiany, Zmiany

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

6,25

Cena:

CENA NETTO: 6,25

CENA BRUTTO: 7,69

GRAMATURA: 69 g

SKŁAD: daktyle, figi, orzechy nerkowca, migdały, słonecznik, kakao

Opis produktu

Baton Kosmos to naturalny baton bez dodatku cukru, dedykowany przez Zmiany, Zmiany tym, którzy chcą odżywiać się zdrowo, ale nie potrafią żyć bez czekolady! Jego słodki smak pochodzi z daktyli i fig.

Baton Kosmos jest bez cukru. Orzechy, migdały i pestki słonecznika nadają mu przyjemnej chrupkości, wzbogacając go o niezbędne dla prawidłowej pracy serca, mięśni i mózgu kwasy tłuszczowe. Naturalne kakao nadaje mu czekoladowy smak, a w dodatku zawiera magnez, który poprawia nastrój i pracę układu nerwowego. Kto raz spróbuje, nie wróci już do zwykłych, przesłodzonych, pełnych sztucznych dodatków batonów!

Jak każdy produkt Zmiany, Zmiany, Baton Kosmos jest odpowiedni dla wegetarian, wegan i osób na diecie bezglutenowej. Nie zawiera tłuszczów utwardzonych, konserwantów, polepszaczy ani innych chemicznych substancji.


Zmiany, Zmiany przekazują 1% zysku od każdego sprzedanego batonu na rzecz Stowarzyszenia Otwarte Klatki, którego celem jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie zmian społecznych, edukację promującą pozytywne nastawienie do zwierząt i dokumentację warunków chowu przemysłowego.

Produkty powiązane