Konfitura z truskawek z wanilią

Berry Me!

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

12,69

Cena:

CENA NETTO: 12,69

CENA BRUTTO: 13,71

GRAMATURA: 190 g

SKŁAD: truskawki, sok jabłkowy, ekologiczny syrop z agawy, substancja żelująca: pektyna naturalna, sok z cytryny, naturalna wanilia

Opis produktu

Konfitura z truskawek z wanilią Berry Me przywodzi na myśl polskie, słoneczne lato. Zamknięte w słoiczku dorodne, soczyste truskawki połączono z jedyną w swoim rodzaju wanilią, podkreślającą słodycz owoców i nadającą przyjemnego aromatu. Manufaktura Delphini, która wytwarza przetwory marki Berry Me, nie stosuje sztucznych dodatków, takich jak zagęstniki, konserwanty, polepszacze. Konsystencja konfitury z truskawek z wanilią jest efektem działania wyłącznie naturalnej pektyny.

Słodycz zawdzięcza meksykańskiemu syropowi z agawy, nie zawiera dodatku cukru. Syrop z agawy jest kilka razy słodszy od cukru i ma niższy indeks glikemiczny, dlatego produkty z jego dodatkiem nie powodują nagłego wzrostu poziomu glukozy we krwi. Są więc odpowiednie dla osób unikających cukrów w swojej diecie. Konfitura z truskawek z wanilią Berry Me to prawdziwa rozkosz dla podniebienia, i to bez niepotrzebnych kalorii! Polecamy ją jako dodatek do kanapek, naleśników, gofrów i innych deserów.


Sporządzono z 90 g owoców na 100 g produktu. Zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry, których łączna zawartość to 27 g w 100 g produktu.

Produkty powiązane