Konfitura z czarnej porzeczki

Berry Me!

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

12,69

Cena:

CENA NETTO: 12,69

CENA BRUTTO: 13,71

GRAMATURA: 190 g

SKŁAD: czarne porzeczki, sok jabłkowy, sok ananasowy, ekologiczny syrop z agawy, substancja żelująca: pektyna naturalna, sok z cytryny, naturalna mięta

Opis produktu

Konfitura z czarnej porzeczki Berry Me powstaje w niewielkiej rodzinnej manufakturze Delphini. Wytrawne, intensywnie czarne, kwaskowate porzeczki połączono w niej z orzeźwiającą miętą pieprzową i słodkim sokiem jabłkowym oraz ananasowym. Podczas jej produkcji nie stosowano sztucznych zagęstników, konserwantów ani aromatów. Gęstą konsystencję uzyskała dzięki dodatkowi naturalnej pektyny. Słodkości nadaje jej nie cukier, lecz syrop z agawy –  pozyskiwany w Meksyku z rdzenia tych roślin. Jest on kilkukrotnie słodszy od zwykłego cukru, dlatego do przetworów nie trzeba dodawać go dużo. Posiada też dużo mniejszy niż klasyczne substancje słodzące indeks glikemiczny, dlatego nie działa szkodliwie na trzustkę i nie podnosi nadmiernie poziomu glukozy we krwi. Dzięki temu słodkim przetworem mogą się zajadać osoby unikające cukrów w diecie.

Konfitura z czarnej porzeczki Berry Me może być pysznym słodkim dodatkiem do gofrów, twarożku, naleśników czy słodkich kanapek, a także wytrawnych serów.

Sporządzono z 90 g owoców na 100 g produktu. Zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry, których łączna zawartość to 28g w 100g produktu.

Produkty powiązane