Konfitura ze śliwek z cynamonem

Berry Me!

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

12,69

Cena:

CENA NETTO: 12,69

CENA BRUTTO: 13,71

GRAMATURA: 190 g

SKŁAD: śliwki, sok jabłkowy, ekologiczny syrop z agawy, substancja żelująca: pektyna naturalna, sok z cytryny, naturalne przyprawy korzenne

Opis produktu

Konfitura ze śliwek z cynamonem Berry Me powstaje w niewielkiej manufakturze Delphini z jesiennych węgierek rosnących w polskich sadach. Zimowy charakter nadają jej starannie dobrane  przyprawy korzenne, czyli goździki oraz intensywny, rozgrzewający cynamon. Słodycz owoców podkreśla sok z jabłek i z cytryny. Gęsta konsystencja powstaje dzięki dodatkowi naturalnej pektyny.

Konfitura ze śliwek z cynamonem Berry me nie zawiera bowiem żadnych sztucznych polepszaczy. Słodyczy nadaje jej meksykański syrop z agawy, pozyskiwany z rdzenia tej rośliny. Jest on kilka razy słodszy od cukru, dlatego nie trzeba go dodawać do przetworów w dużych ilościach. W dodatku posiada dość niski indeks glikemiczny, dlatego nie powoduje nagłego wzrostu poziomu glukozy we krwi i nie szkodzi trzustce tak jak zwykła sacharoza. Z tego powodu konfitura ze śliwek z cynamonem Berry Me to słodki, ale zdrowy przysmak także dla osób dbających o zachowanie szczupłej sylwetki i unikających cukrów w diecie.

Polecamy ją jako dodatek do słodkich kanapek, naleśników i deserów, a także na ciasto czekoladowe, z którym tworzy wspaniałe, aromatyczne połączenie.


Sporządzono z 93g owoców na 100g produktu. Zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry, których łączna zawartość to 30g w 100g produktu.

Produkty powiązane