Baton Petarda Zmiany Zmiany

Zmiany, Zmiany

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

7,85

Cena:

CENA NETTO: 7,85

CENA BRUTTO: 8,48

GRAMATURA: 69 g

SKŁAD: malina, spirulina, chia, morwa, daktyle, pestki dyni, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca.

Opis produktu

Baton Petarda Zmiany Zmiany to najnowszy sportowy baton musli tej firmy. Zawiera tylko naturalne składniki: owoce, orzechy, bakalie oraz spirulinę i nasiona chia. Nie znajdziecie w nim cukru, konserwantów i innych chemicznych dodatków. Spirulina – jeden z jego głównych składników, to sproszkowane, mikroskopijne algi, będące prawdziwą skarbnicą substancji odżywczych. Zmniejszają one ciśnienie krwi, wzmacniają odporność, redukują stany zapalne oraz poprawiają wygląd włosów, skóry i paznokci. W dodatku zbudowane są z wysokowartościowego białka, a z tego powodu bywają nazywane „zielonym mięsem”.

Baton Petarda Zmiany Zmiany to idealna zdrowa przekąska dla wegan, wegetarian oraz sportowców czy osób odchudzających się. Ponadto zawiera ona też nasiona chia – ziarenka szałwii hiszpańskiej, które kryją w sobie ogromną, leczniczą moc kwasów tłuszczowych Omega-3 i minerałów oraz antyoksydantów, które regulują pracę serca, układu nerwowego oraz działają antynowotworowo. Słodycz Petardy pochodzi wyłącznie z malin i daktyli oraz owoców morwy. Pestki dyni, orzechy brazylijskie oraz nerkowce nadają jej przyjemnej chrupkości.

Jak każdy baton Zmiany, Zmiany, Baton Petarda to w 100% naturalny, wegański produkt, który mogą jeść także osoby na diecie bezglutenowej.


Zmiany, Zmiany przekazują 1% zysku od każdego sprzedanego batonu na rzecz Stowarzyszenia Otwarte Klatki, którego celem jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie zmian społecznych, edukację promującą pozytywne nastawienie do zwierząt i dokumentację warunków chowu przemysłowego.

Produkty powiązane