Zestaw świąteczny Rudolf w drewnianej skrzynce

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

178,05

Cena:

CENA NETTO: 178,05

CENA BRUTTO: 219,00

Zestaw dla pracowników i kontrahentów firmy. Zestaw prezentowy ze zdrowymi produktami spożywczymi to świetny sposób, by podziękować pracownikom za cały rok ich wytężonej pracy i zmotywować do dalszego kreatywnego działania!

Obdarowując współpracujących kontrahentów firma buduje pozytywny wizerunek, który z pewnością przełoży się na dalsze pozytywne relacje.

Opis produktu

Zestaw Świąteczny Rudolf w drewnianej skrzynce to elegancki prezent świąteczny, który doskonale sprawdzi się jako prezent dla pracowników i prezent dla szefa oraz prezent dla kontrahenta firmy.

Zupełnie jak Rudolf Czerwononosy Renifer, nasz Zestaw Prezentowy Rudolf w drewnianej skrzynce aż kipi pozytywną, świąteczną energią. W Skrzynce Smaku pochodzi ona z najlepszej jakości, naturalnych składnikow produkowanych przez sprawdzone ekologiczne folwarki, rodzinne przetwórnie i niewielkie manufaktury.

Wykonana na zamówienie, solidna drewniana skrzynka, zawiera selekcję takich produktów dostępnych w ofercie Skrzynki Smaku, jak: czekolada, polski miód, domowe powidła, konfitury do sera, orientalny chutney, tłoczony sok 100%, batony musli i inne przetwory oraz zdrowe przekąski.

Rozmiar drewnianej skrzynki: 37x30x15 cm. Zawartość skrzynki jest przykładowa.

Produkty powiązane