Napój Claps Yell z pokrzywą

Claps

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

5,99

Cena:

CENA NETTO: 5,99

CENA BRUTTO: 7,37

GRAMATURA: 330 ml

SKŁAD: woda źródlana, wyciągi owocowe zawierające naturalne cukry, dwutlenek węgla, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt z liści pokrzywy (0,4 g ekstraktu = 4 g pokrzywy), ekstrakt z trawy cytrynowej, naturalny aromat cytrynowo-limonkowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, barwnik: kompleks miedziowy chlorofiliny

Opis produktu

Claps Yell z pokrzywą powoduje mobilizację kubków smakowych od pierwszego łyku. Niespotykane połączenie naturalnych ekstraktów z takich ziół i owoców jak: pokrzywa, trawa cytrynowa oraz limonka, z pewnością zadowoli poszukiwaczy nowych smaków. Claps Yell smakuje lasem, a do tego skutecznie gasi pragnienie oraz orzeźwia. Jest zdrowy niczym okład z pokrzywy, ponieważ zawiera w sobie jedynie naturalne cukry z owoców (NFS). Co prawda brakuje mu w składzie konserwantów i glutenu, lecz nadrabia to źródlaną wodą na bazie której jest zrobiony.

Tak jak pokrzywa wpływa na oczyszczanie organizmu, tak szklaneczka Yella powoduje pozytywny zamęt w głowie. Lekko gazowany, może powodować skutek uboczny w postaci dobrego nastroju po spożyciu. Jednak bezsprzecznie ważniejszy jest np. dobroczynny wpływ na indeks glikemiczny spożywającego – wszystko dzięki słodzeniu naturalnymi ekstraktami. Claps to absolutny powiew świeżości o zapachu polskiego lasu.

Produkty powiązane