% Napój Claps Yell z pokrzywą

Napój Claps Yell z pokrzywą Karton 6 butelek

Claps

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

35,94

Cena:

CENA NETTO: 35,94

CENA BRUTTO: 44,21

GRAMATURA: 6 x 330 ml

SKŁAD: woda źródlana, wyciągi owocowe zawierające naturalne cukry, dwutlenek węgla, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt z liści pokrzywy (0,4 g ekstraktu = 4 g pokrzywy), ekstrakt z trawy cytrynowej, naturalny aromat cytrynowo-limonkowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, barwnik: kompleks miedziowy chlorofiliny

Opis produktu

Napój Claps Yell z pokrzywą w opakowaniu 6 butelek to niespotykane połączenie naturalnych ekstraktów z takich składników, jak: pokrzywa, trawa cytrynowa oraz limonka zadowoli poszukiwaczy nowych smaków. Claps Yell pachnie i smakuje lasem, a do tego skutecznie gasi pragnienie oraz orzeźwia. Jest zdrowy niczym okład z pokrzywy, ponieważ zawiera w sobie jedynie naturalne cukry z owoców (NFS). Co prawda brakuje mu w składzie konserwantów i glutenu, lecz nadrabia to źródlaną wodą na bazie której jest zrobiony. Zapas 6 butelek sprawia, że zawsze masz dostęp do tego rozbójniczego napoju.

Tak jak pokrzywa wpływa na oczyszczanie organizmu, tak szklaneczka Yella powoduje pozytywny zamęt w głowie. Lekko gazowany, może powodować skutek uboczny w postaci dobrego nastroju po spożyciu.

Mając do dyspozycji karton z sześcioma butelkami możesz zrobić mały zapas napoju lub przygotować się na wypadek niezapowiedzianej wizyty znajomych. Claps to absolutny powiew świeżości o zapachu polskiego lasu.

Produkty powiązane