Kawa Arabica Etiopia Lis Ecoblik 1Kg

Ecoblik

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

80,40

Cena:

CENA NETTO: 80,40

CENA BRUTTO: 98,89

GRAMATURA: 1 Kg

SKŁAD: ekologiczna kawa Arabica 100% - ziarnista

Opis produktu

Kawa Arabica Etiopia Lis w kilogramowym opakowaniu pozwoli zaparzyć Ci około 250 filiżanek kawy. To mniej więcej tyle, ile wypiją dwie osoby przez miesiąc.

W Etiopii prawie ¼ ludności zajmuje się pracą przy wyrobie kawy. Ziarna kawowca są tutaj otoczone należnym im szacunkiem i stąd pochodzi wiele legend, a także zwyczajów picia kawy. Kawa z solą i masłem? To etiopska tradycja picia kawy.

Etiopski Lis od Ecoblik to ekologiczna kawa posiadająca w składzie 100% ziaren arabiki, jednej z najstarszych odmian kawowca. W opakowaniu znajdują się ręcznie zbierane ziarna z niepryskanych pestycydami krzewów. To ważne, ponieważ przy zwykłej uprawie używa się ogromnej ilości chemicznych dodatków i sztucznych nawozów.

Kawa w ziarnach zachowuje na dłużej intensywny smak i aromat. Dlatego, kiedy kupisz kilogram ziaren do czarnego naparu, możesz być pewien, że zachowają swoje walory przez długi czas. Lis z Etiopii ma rozpoznawalny aromat kwiatowych nut oraz pieprznej pomarańczy. Nie pomylisz go z żadną inną mieszanką.

Produkty powiązane