Baton Urwis jabłkowy Zmiany Zmiany

Zmiany, Zmiany

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

4,54

Cena:

CENA NETTO: 4,54

CENA BRUTTO: 4,90

GRAMATURA: 40 g

SKŁAD: jabłko, rodzynki, orzechy nerkowca. Żadnych konserwantów, ani innych głupot. Jabłka i rodzynki pochodzą z eko upraw.

Opis produktu

Baton Urwis jabłkowy to naturalny baton bez dodatku cukru, dedykowany przez Zmiany, Zmiany tym, którzy chcą odżywiać się zdrowo. W smaku dominuje jabłko, które nadaje batonowi lekko ciągnącą się strukturę.

Baton Urwis jabłkowy zawiera wyłącznie naturalne cukry występujące w owocach. Polecany szczególnie na mniejszy apetyt. Kto raz spróbuje, nie wróci już do zwykłych, przesłodzonych, pełnych sztucznych dodatków batonów!

Jak każdy produkt Zmiany, Zmiany, Baton Kosmos jest odpowiedni dla wegetarian, wegan i osób na diecie bezglutenowej. Nie zawiera tłuszczów utwardzonych, konserwantów, polepszaczy ani innych chemicznych substancji.


Zmiany, Zmiany przekazują 1% zysku od każdego sprzedanego batonu na rzecz Stowarzyszenia Otwarte Klatki, którego celem jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie zmian społecznych, edukację promującą pozytywne nastawienie do zwierząt i dokumentację warunków chowu przemysłowego.

Produkty powiązane