Sok z borówki amerykańskiej z jabłkiem Happy Berry

Happy Berry

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

4,99

Cena:

CENA NETTO: 4,99

CENA BRUTTO: 5,39

GRAMATURA: 200 ml

SKŁAD: owoce borówki amerykańskiej (80%), jabłka (20%)

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA: (w 100ml soku)  181 kJ/43 kcal

WARTOŚĆ ODŻYWCZA: (w 100ml soku)

Tłuszcz  < 0,1 g
Kwasy tłuszczowe nienasycone <0.1g
Węglowodany: 10,36 g
Cukry: 10,22 g
Błonnik pokarmowy: 0,19 g
Białko < 0,2g
Sól < 0,01 g

Opis produktu

Sok z borówek i jabłek 100% Happy Berry to naturalnie mętny, niskokaloryczny napój bez dodatku cukru i wody. Wspaniale ugasi pragnienie, dostarczając jednocześnie cennych roślinnych składników: antyoksydantów, witamin i minerałów. Związki zawarte w borówkach mają działanie odmładzające, antynowotworowe i antymiażdżycowe, poprawiają też wzrok. Skutecznie zwalczają szkodliwe bakterie w przewodzie pokarmowym i pasożyty jelitowe u dzieci. Dodatek jabłka podkreśla słodycz borówki i wnosi dodatkowe korzyści dla zdrowia: w szczególności duża ilość witaminy C z tych owoców wzmacnia układ odpornościowy, a potas zapewnia prawidłową pracę serca i mięśni.

Choć zbiory borówek trwają w Polsce tylko kilka-kilkanaście tygodni w roku, dzięki Happy Berry możemy rozkoszować się tymi sezonowymi owocami przez cały rok. Borówki są mrożone, nie tracąc przy tym właściwości odżywczych. Następnie wyciskany jest z nich naturalnie mętny sok poddawany w dalszej kolejności pasteryzacji, która wydłuża datę przydatności do spożycia, nie powodując strat witamin.

Sok z borówek i jabłek 100% Happy Berry może stanowić jedną z pięciu zalecanych przez ekspertów dziennych porcji owoców i warzyw. Po otwarciu należy go przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Przed otwarciem wstrząsnąć.

 

Produkty powiązane