Sok z borówki amerykańskiej z aronią Happy Berry

Happy Berry

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

4,99

Cena:

CENA NETTO: 4,99

CENA BRUTTO: 5,39

GRAMATURA: 200 ml

SKŁAD: owoce borówki amerykańskiej (80%), owoce aronii (20%)

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA: (w 100ml soku)  196 kJ/46 kcal

WARTOŚĆ ODŻYWCZA: (w 100ml soku)

Tłuszcz  <0,1 g
Kwasy tłuszczowe nienasycone <0.1g
Węglowodany: 11,17 g
Cukry: 10,68 g
Błonnik pokarmowy: 0,21 g
Białko < 0,2g
Sól < 0,01 g

Opis produktu

Sok z borówek i aronii 100% Happy Berry to pełen witamin, naturalny napój bez dodatku cukru, konserwantów i polepszaczy. Sezonowe polskie owoce: borówki i aronia, zostają zamrożone, dzięki czemu po upływie nawet paru miesięcy wyciska się z nich sok. Następnie poddaje się go pasteryzacji, która wydłuża termin przydatności do spożycia, jednocześnie nie powodując strat wartości odżywczych. A są one liczne. Borówka zapobiega nowotworom i miażdżycy, poprawia wzrok, opóźnia starzenie się komórek i skutecznie zwalcza pasożyty oraz bakterie. Aronia wzmacnia odporność i poprawia jakość snu. Dodatkowo nadaje napojowi przyjemnej cierpkości, kontrastującej ze słodyczą borówki.

Sok z borówek i aronii 100% Happy Berry to napój niskokaloryczny, zawierający tylko naturalnie występujące w owocach cukry. Dlatego mogą się nim rozkoszować z korzyścią dla zdrowia wszyscy wielbiciele owoców, także ci dbający o sylwetkę czy po prostu unikający dosypywanej do żywności słodyczy. Sok z borówek i aronii Happy Berry może stanowić jedną z pięciu zalecanych przez ekspertów dziennych porcji owoców i warzyw.
Po otwarciu sok należy przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Przed otwarciem wstrząsnąć.

Produkty powiązane