% Napój Claps Yodel z jałowcem Karton 6 butelek

Napój Claps Yodel z jałowcem Karton 6 butelek

Claps

Dodaj do listy życzeń

34,31

35,94

Cena:

CENA NETTO: 34,31

CENA BRUTTO: 42,21

WYSYŁKA: w 24h

TYP DIETY: Wegetariańskie, Wegańskie

GRAMATURA: 330 ml

SKŁAD: woda źródlana, wyciągi owocowe zawierające naturalne cukry, naturalny barwnik:karmel, dwutlenek węgla, naturalny aromat chmielu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt z owoców jałowca

Opis produktu

Claps Yodel z jałowcem to mała studnia czerpiąca z leśnych owoców. Oryginalny smak jałowca zawdzięcza 100% naturalnemu ekstraktowi z tego owocu. Dzięki swojemu składowi Claps Yodel przyspiesza trawienie i pomaga działać przeciwzapalnie niczym lek żołądek. Intensywny smak podkreślony został dodatkowo naturalnym aromatem chmielu, co powoduje żywe zainteresowanie zmysłu powonienia.

Yodel orzeźwia i gasi pragnienie, a mając karton 6 butelek szybko zaspokoisz jego niedobór. Nie ma nic do ukrycia ponieważ nie zawiera konserwantów, glutenu oraz sztucznych słodzików. Niska zawartość cukru pochodzi od naturalnych wyciągów z winogron i gruszek, co powinno ucieszyć cukrzyków. Dziki z natury przyjazny dla organizmu po spożyciu. Zdrowy, smaczny i pochodzący z polskiego lasu – pity z butelki buja do działania. Kupując karton 6 butelek oszczędzasz, a także masz pewność, że zawsze masz go pod ręką.

Produkty powiązane