O nas

WIERZYMY W SENS NASZEJ PRACY!

Skrzynka Smaku to miejsce, w którym odkryjecie produkty pochodzące od lokalnych, sprawdzonych producentów. Nasi dostawcy to nieduże firmy rodzinne: tłocznie soków naturalnych, małe przetwórnie, manufaktury.

Uwielbiamy świadomość, że wraz ze smakiem i odrobiną lata producenci zamykają w słoiczkach i opakowaniach, tak dużo pozytywnej energii! Ważne jest dla nas, aby produkty nie zawierały sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów i pod tym kątem je selekcjonujemy. Stawiamy przede wszystkim na jakość i dbałość o szczegóły.

Wielu naszych dostawców zostało wyróżnionych przynależnością do Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego oraz posiada certyfikat potwierdzający ekologiczny sposób uprawy warzyw i owoców, z których wykonują swoje przetwory. Cenimy to, że działają na małą skalę i nie poprawiają natury.

Bartek – założyciel Skrzynki Smaku. Zamiłowanie i fascynacja użytecznością rzemieślniczej pracy skłoniły go do podjęcia decyzji o stworzeniu miejsca online dla rodzinnych manufaktur. Uwielbia świadomość, że oferowane produkty są najlepszej jakości i mogą przynosić pożytek oraz radość innym osobom.

Magda – to właśnie ona dba o to, aby zamówione Skrzynki przyjechały do Waszych domów w nienaruszonym stanie. Jej zmysł artystyczny i doskonała organizacja pracy sprawiają, że każda paczka jest zapakowana pięknie i solidnie. Nic nie umknie temu czujnemu oku!

Mania – jedzenie to jej pasja i na ten temat interesuje ją absolutnie wszystko – od chemii organicznej i ogrodnictwa po kulturowe i filozoficzne aspekty kulinariów. Czuwa nad rozwojem Skrzynki Smaku i dba o to, abyście zawsze znaleźli tu wybór świeżych i ciekawych informacji.