Zdrowe produkty spożywcze

Skrzynka Smaku to internetowy sklep ze zdrową żywnością, w którym znajdziesz: najwyższej jakości ekologiczna żywność, wyroby regionalne, zdrowa żywność, przetwory domowe i wegetariańskie, produkty bezglutenowe.

Nasi producenci to niewielkie firmy rodzinne, które specjalizują się w jednym wyrobie, niejednokrotnie dopieszczanym przez pokolenia. Konfitury wprost z polskich sadów, przetwory z darów lasów i pól, suszone owoce, oleje nierafinowane i oleje tłoczone na zimno, naturalne miody polskie.

Każdy producent żywności w Skrzynce Smaku robi wszystko, czego wymaga praca przy produkcji przetworów. Zrywanie wiśni, obieranie, macerowanie, smażenie konfitur – wszystko w ramach jednego gospodarstwa. Proces produkcji od zbioru do gotowego produktu przebiega pod okiem jednego specjalisty – jest to gwarancja na zdrową żywność i produkt regionalny spełniający najwyższe oczekiwania. Każdy produkt, który trafia do naszego sklepu przechodzi przez szereg testów. Oglądamy, próbujemy, rozmawiamy z producentami, odwiedzamy ich w miejscu pracy. Oferujemy tylko to, co uznamy za najlepszą jakość – polskie produkty i wyroby regionalne.

Regionalne produkty od lokalnych producentów

Nasze zainteresowania to: regionalne produkty, slow food, zbilansowana dieta, zdrowy tryb życia. Skrzynka Smaku jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na autentyczne produkty. Zachęcamy do powrotu do korzeni, do spojrzenia na odżywianie i aktywność fizyczną jako na rzeczy przyjemne, które łatwo można wkomponować w swój codzienny plan dnia.

Skrzynka Smaku w swojej ofercie posiada produkty, które zadowolą zarówno młodsze jak i starsze pokolenie: tradycyjne konfitury, domowe dżemy, konfitury do serów, chutney, czekolada, soki naturalne, chałwa lniana, naturalne miody polskie.

Tradycyjne smaki i ekologiczna żywność

Tradycyjne konfitury takie jak: konfitura z malin Berry me, konfitura z jabłek Rajman czy konfitura z truskawek Folwark Wąsowo to idealny upominek dla mamy lub babci, doskonale pasują jako konfitury do herbaty, uzupełnią zdrowe śniadanie na słodko. Konfitury do serów i konfitury na przekąski do wina to kolejna propozycja Skrzynki Smaku. Konfitury do serów jabłkowo-miodowe z rozmarynem Towary Niezwykłe konfitura z jabłek i chilli La Koguta lub grejpfrut z imbirem Wootwórnia sprawią, że deska serów zyska nowy wymiar.

Pasta z bakłażanów z czosnkiem i chilli Towary Niezwykłe, słodka czerwona cebula Wootwórnia, konfitura z fig i cebuli La Koguta, czy borówki z imbirem i porto Towary Niezwykłe, nadają się jako ekspresowe nadzienie do tarty na obiad lub szybką kolację.

Warto obcować z wyjątkową tradycją polskiego smaku.