Zestawy prezentowe dla firm z personalizacją

Zestawy prezentowe z grawerem na drewnianej skrzynce

Elegancka drewniana skrzynka z grawerem z logo firmy. Wysoce estetyczna propozycja brandingu, która doskonale podkreśli siłę relacji z partnerem biznesowym.

Zestawy prezentowe z grawerem na eleganckim opakowaniu tekturowym

Precyzyjny grawer z logo firmy na opakowaniu to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się zarówno dla wysoko i nisko wolumenowej realizacji.

Kartka Świąteczna z logo firmy i życzenia w języku polskim i angielskim

Kartka z życzeniami świątecznymi to dopełnienie zestawu prezentowego, które nadaje mu osobistego charakteru. Oferujemy opracowanie życzeń w języku polskim lub angielskim oraz dobranie łamania tekstu odpowiedniego do wielkości i proporcji wybranej kartki.

Dobór kolorystyki kokard i opakowania pod firmowe barwy

Dysponujemy kilkudziesięcioma wariantami kolorystyk kokard i opakowań co pozwoli idealnie dobrać kolorystykę opakowania i dekoracji tak, aby oddawała kolory zawarte w logotypie lub firmowe barwy.

Zawieszka z życzeniami lub logo firmy

Zawieszki z logo wykonane na eko papierze podkreślą naturalny charakter produktów w zestawie prezentowym. Zawieszki mogą prezentować logo firmy oraz życzenia świąteczne.

Naklejka z logo firmy na matowym eleganckim papierze

Naklejka z logo firmy wykonana na wysokiej jakości matowym, niepołyskującym papierze. Rozwiązanie daje pełną swobodę doboru kolorów i grafik.