Chutney ze śliwek z imbirem Luks Pomada

Luks Pomada

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

11,99

Cena:

CENA NETTO: 11,99

CENA BRUTTO: 12,95

GRAMATURA: 200 g

SKŁAD: śliwka (42%), cebula, mus z jabłek, cukier, ocet jabłkowy, rodzynki, pektyna (substancja zagęszczająca), imbir, nasiona gorczycy, papryka ostra, sól, goździki.
Produkt zawiera gorczycę - składnik alergenny. Sporządzono z 87 g owoców i warzyw na 100 g produktu.

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA: (w 100g produktu) 544 kJ/130 kcal

Opis produktu

Chutney ze śliwek z imbirem Luks Pomada to zamknięta w słoiczku esencja śliwki. Jest smażony tradycyjnym sposobem, długo, w niewielkich naczyniach, dzięki czemu zachowuje pełnię smaku starannie wyselekcjonowanych, polskich owoców i warzyw, uprawianych głównie w Wielkopolsce. Przeważa w nim nuta smażonych, wręcz wędzonych owoców, zrównoważona winnym jabłkiem, słodką cebulką i pikantnym imbirem. Aromatu dodają mu rodzynki, goździki i inne korzenne przyprawy, które sprawiają, że lekko rozgrzewa i wspaniale pachnie, zachęcając do spróbowania.

Chutney ze śliwek z imbirem Luks Pomada stanowi smaczny dodatek do grillowanych mięs, pasztetów, schabu, gęsi, kaczki i ryb. Wspaniale uzupełnia też różne gatunki serów, także dostępnych w naszym sklepie Serów Łomnickich i Serów Grądzkich. Jest połączeniem polskich tradycji kulinarnych z zagraniczną inspiracją, Wielbicielom  bardziej klasycznych, słodkich przetworów ze śliwek, polecamy inny dostępny u nas produkt Luks Pomada – Eko Śliwkę długo smażoną.

Produkty powiązane