Zestaw świąteczny Mikołaj w drewnianej skrzynce

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Dodaj do listy życzeń

231,71

Cena:

CENA NETTO: 231,71

CENA BRUTTO: 285,00

Zestaw dla pracowników i kontrahentów firmy. Zestaw prezentowy ze zdrowymi produktami spożywczymi to świetny sposób, by podziękować pracownikom za cały rok ich wytężonej pracy i zmotywować do dalszego kreatywnego działania!

Obdarowując współpracujących kontrahentów firma buduje pozytywny wizerunek, który z pewnością przełoży się na dalsze pozytywne relacje.

Opis produktu

Słusznych rozmiarów Zestaw Świąteczny Mikołaj w drewnianej skrzynce zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty Skrzynki Smaku w solidnym opakowaniu – doskonały pomysł na prezent pod choinkę. Prawdziwy miód, konfitury domowe, orientalny chutney, prażone jabłka, sok jabłkowy 100%, chałwa lniana, powidła ze śliwek, batony musli i inne – to tylko część tego, co możemy zaproponować Wam w te Święta.

Wybieramy tylko naturalne produkty, takie jakie sami wykorzystujemy każdego dnia i jakie sami z radością oferowalibyśmy najbliższym. Na przetwory Skrzynki Smaku składają się doskonałe jakościowo owoce i warzywa, uprawiane w najczystszych miejscach w Polsce a tradycyjne receptury szlifowane przez pokolenia, brak sztucznych dodatków czy konserwantów i staranny proces produkcji zachowują ich prawdziwy smak.

Wykonana na zamówienie, solidna drewniana skrzynka to opakowanie nie tylko eleganckie – przede wszystkim wielofunkcyjne w zastosowaniu po wykorzystaniu całej jadalnej zawartości. Bądź eko!

Zestaw Świąteczny Mikołaj w drewnianej skrzynce to świetna propozycja na: prezent świąteczny dla pracowników, prezent dla szefa, prezent dla kontrahenta firmy czy po prostu prezent świąteczny czy upominek pod choinkę.

Rozmiar drewnianej skrzynki: 37x30x15 cm. Zawartość skrzynki może być dowolnie skompletowana.

Produkty powiązane