Baton Aloha

P618

Zmiany, Zmiany
6,48
netto
7,00
brutto

Dodaj do listy życzeń

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

GRAMATURA: 69 g

SKŁAD: daktyle, figi, orzechy nerkowca, migdały, słonecznik, płatki kokosowe, nierafinowany olej kokosowy

Rabaty ilościowe

Od ilości Cena netto Cena brutto
20 szt. 6,96 7,52
50 szt. 6,72 7,26
100 szt. 6,48 7,00
250 szt. 6,34 6,85
500 szt. 6,19 6,69
1000 szt. 6,05 6,53

Opis produktu

Baton Aloha to słodka przekąska opracowana przez Zmiany, Zmiany specjalnie dla wszystkich, którzy mają bzika na punkcie kokosa! Słodycz daktyli i fig miesza się w nim z chrupkością orzechów i słonecznika, a ostatecznego charakteru nadają mu aromatyczne, przepyszne płatki kokosowe. Dodatek nierafinowanego oleju kokosowego sprawia, że jest aksamitny jak najlepsza czekolada. W dodatku zwarte w tym oleju kwasy tłuszczowe są niebywale zdrowe: pomagają zwalczać infekcje, poprawiają wygląd skóry, włosów i paznokci, zapobiegają chorobom serca i regulują działanie komórek nerwowych.

Baton Aloha nie zawiera cukru, tłuszczu utwardzonego, polepszaczy ani innych chemicznych dodatków. Dlatego jest zdrowym zamiennikiem łatwo dostępnych, ale przesłodzonych i pełnych szkodliwych dla zdrowia substancji słodyczy.

Jak każdy baton musli od Zmiany, Zmiany, Baton Aloha jest odpowiedni dla wegan, wegetarian i osób na diecie bezglutenowej.


Zmiany, Zmiany przekazują 1% zysku od każdego sprzedanego batonu na rzecz Stowarzyszenia Otwarte Klatki, którego celem jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie zmian społecznych, edukację promującą pozytywne nastawienie do zwierząt i dokumentację warunków chowu przemysłowego.

Produkty powiązane