Baton Petarda

P621

Zmiany, Zmiany
7,31
netto
7,89
brutto

Dodaj do listy życzeń

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

GRAMATURA: 69 g

SKŁAD: malina, spirulina, chia, morwa, daktyle, pestki dyni, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca.

Rabaty ilościowe

Od ilości Cena netto Cena brutto
20 szt. 7,83 8,46
50 szt. 7,57 8,18
100 szt. 7,31 7,89
250 szt. 7,05 7,61
500 szt. 6,84 7,39
1000 szt. 6,68 7,21

Opis produktu

Baton Petarda Zmiany Zmiany to najnowszy sportowy baton musli tej firmy. Zawiera tylko naturalne składniki: owoce, orzechy, bakalie oraz spirulinę i nasiona chia. Nie znajdziecie w nim cukru, konserwantów i innych chemicznych dodatków. Spirulina – jeden z jego głównych składników, to sproszkowane, mikroskopijne algi, będące prawdziwą skarbnicą substancji odżywczych. Zmniejszają one ciśnienie krwi, wzmacniają odporność, redukują stany zapalne oraz poprawiają wygląd włosów, skóry i paznokci. W dodatku zbudowane są z wysokowartościowego białka, a z tego powodu bywają nazywane „zielonym mięsem”.

Baton Petarda Zmiany Zmiany to idealna zdrowa przekąska dla wegan, wegetarian oraz sportowców czy osób odchudzających się. Ponadto zawiera ona też nasiona chia – ziarenka szałwii hiszpańskiej, które kryją w sobie ogromną, leczniczą moc kwasów tłuszczowych Omega-3 i minerałów oraz antyoksydantów, które regulują pracę serca, układu nerwowego oraz działają antynowotworowo. Słodycz Petardy pochodzi wyłącznie z malin i daktyli oraz owoców morwy. Pestki dyni, orzechy brazylijskie oraz nerkowce nadają jej przyjemnej chrupkości.

Jak każdy baton Zmiany, Zmiany, Baton Petarda to w 100% naturalny, wegański produkt, który mogą jeść także osoby na diecie bezglutenowej.


Zmiany, Zmiany przekazują 1% zysku od każdego sprzedanego batonu na rzecz Stowarzyszenia Otwarte Klatki, którego celem jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie zmian społecznych, edukację promującą pozytywne nastawienie do zwierząt i dokumentację warunków chowu przemysłowego.

Produkty powiązane